Nabídky práce do e-mailu

Obchodní zástupce - technický produkt

Pro rodinnou společnost s více než 25 letou tradicí hledáme nového kolegu.

Rozšiřujeme tým o obchodníka, který bude nabízet široké portfolio logistických služeb od dopravy po pronájem, servis a prodej techniky.

Pokud máte zkušenosti s prodejem technického produktu a domluvíte se německy, tak mi zašlete Vaše CV .

Region: celá ČR

Náplň práce:

  • správa portfolia současných klientů společnosti + akviziční činnost
  • pravidelná telefonická, mailová komunikace a osobní návštěvy klientů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí ve spravovaném regionu
  • řešení poptávek a tvorba nabídek
  • vedení určené administrativy a reportingu

Požadavky:

  • vytrvalost, tah na branku, odolnost vůči odmítnutí
  • obchodnická povaha
  • zkušenosti s prodejem technického produktu
  • komunikativní NJ
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • dobře zavedené portfolio
  • zaškolení odborné i obchodní v terénu
  • příjemný kolektiv s odhodláním a dobrou náladou
  • automobil, notebook, a další standardní pracovní pomůcky
  • možnost angažovat se při tvorbě strategie obchodu, marketingu a produktového portfolia

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Němčina - Středně pokročilá
  • Angličtina - Středně pokročilá

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Eva Sloupová
Telefon: 724 358 479
E-mail: sloupova@profeskontakt.cz