OBCHODNÍK/OBCHODNICE - technický produkt, zahraničí

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Jste zrozeni pro OBCHOD, s dostatkem energie přinést nový svěží vítr do našeho obchodního oddělení? Jsme moderní prodejní společnost, hledající pohodového parťáka na dlouhodobou spolupráci s námi a našimi zahraničními klienty.

Naše nabídka:

Naše společnost je úspěšná. V tom, co děláme, jsme dobří.

Naší snahou je být profesionálními partnery na trhu našim zákazníkům. Zároveň vytváříme příznivé pracovní prostředí a podmínky pro naše zaměstnance.

Máme minimální fluktuaci a jsme za to rádi. Sídlíme ve Zlínském kraji.

  • Nabízíme kvalitní finanční ohodnocení - cca od 70.000 Kč HM dle zkušeností a k tomu slušný bonusu z prodeje pro Vás
  • Velkou dávku podpory
  • Veškeré nutné pracovní pomůcky
  • Služební auto k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Skvělou kávu a zdravou vodu na firmě
  • Čisté moderní pracovní prostředí
  • Skvělý letní a zimní společný večírek jako poděkování
  • Příjemný tým kolegů

Váš profil:

  • Preferujeme VŠ technického směru - lépe si porozumíte s našimi klienty
  • Může se Vám hodit také praxe v oblasti stavební, strojní, plasty a podobně
  • Praxe na stejné nebo podobné pozici Vám dá větší příležitost uspět v našem výběrovém řízení
  • Potřebujete se domluvit německy a anglicky
  • Nejdůležitější je pak radost z komunikace s lidmi, aktivita, samostatnost, cílevědomost, férovost a schopnost správně naslouchat a poté obchodně vyhodnotit kontakt
  • O naše klienty pečujeme, vážíme si jich a spolupráce je dlouhodobá
  • Práce na PC dle běžných standardů
  • Aktivní ŘP skupiny B a ochotu cestovat bereme jako samozřejmost

Vaše náplň práce:

  • Váš pracovní den bude naplněn aktivním obchodem spolu s péčí o naše obchodními partnery
  • Budete hodně na cestách - Německo, Rakousko, Balkán, Estonsko, Lotyšsko, Kypr atd.
  • Ale také budete rozhodovat o svém pracovním čase
  • K ruce Vám bude náš administrativní tým pro podporu a ulehčení
  • Budete vyhodnocovat prodeje a připravovat obchodní strategie
  • Jsme menší tým, můžete tedy přispívat k rozvíjení našich marketingových kampaní, promo akcí či změn v prezentaci firmy
  • Společně se účastníme odborných veletrhů
  • Průběžné vzdělávání je to, co Vás obohatí pro další práci

Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová

Kvítková 4703 Zlín 76001

Mobil: +420737288250

Email: p.trunkatova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000006Q53pQAC

Místo práce: Jihomoravský kraj

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele