Obchodník s řezivem a dřevařskými výrobky

Společnost LESS & TIMBER, přední český producent řeziva a lepeného hranolu hledá vhodného kandidáta na pozici obchodník.

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY!

Hledáme energického a aktivního kolegu s chutí pracovat a reprezentovat naši společnost.

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ případně SŠ vzdělání
  • výbornou znalost NJ podmínkou (znalost AJ výhodou)
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • obchodního ducha
  • proaktivní a pozitivní přístup, samostatnost a organizační zdatnost
  • ochotu neustále na sobě pracovat
  • ochotu cestovat
  • řidičský průkaz sk. B
  • praxe v dřevařském oboru výhodou, není však podmínkou

Nabízíme:

  • zajímavou práci se zákazníky v tuzemsku i zahraničí
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • služební vůz, mobilní telefon, notebook
  • pět týdnů dovolené
  • stravenkový paušál

Co bude Vaším úkolem:

  • Pečovat o stávající zákazníky a rozvíjet s nimi vztah
  • Aktivně vyhledávat obchodní příležitosti
  • Budovat dobré jméno a značku firmy ve svěřeném regionu

Nástup možný:

dle domluvy

Strukturované životopisy zasílejte na adresu:

hlavova@lesstimber.cz

Informace o nabízené pozici poskytne: Ing. David Šaman, mob. 604 211 044

Firma: LESS & TIMBER, a.s.

Kontakt: Vendula Hlavová
Chrudimská 1882
286 01 Čáslav

Telefon: 739539930

Místo práce: Čáslav