OBCHODNÍK - STROJÍRENSTVÍ (60 - 75.000 KČ FIX)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Jste profesionál s technických backroundem v oblasti obchodu?

Domluvíte se anglicky a služební cesty berete jako samozřejmost v obchodní sféře?

Pak jste pro nás ideální kandidát! Úspěšná strojírenská společnost se sídlem v Plzni hledá zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici OBCHODNÍK - STROJÍRENSTVÍ (60 - 75.000 KČ FIX)

Náplň práce

  • Aktivní obchodní činnost ve strojírenské společnosti
  • Vyhledávání nových a péče o stávající zákazníky
  • Dojednávání obchodních podmínek
  • Příprava nabídek, uzavírání smluv
  • Vedení obchodních jednání
  • Práce s technickou dokumentací
  • Úzká spolupráce s technickým oddělením
  • Služební cesty i do zahraničí

Nabízíme

  • Stabilní práci v úspěšné společnosti
  • Bonusy, prémie
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na připojištění
  • Multisport kartu
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita Plzeň

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického směru (strojírenství velkou výhodou)
  • Prokazatelné zkušenosti na pozici Obchodníka ve strojírenství nebo servisu
  • Praxe v segmentu B2B, B2C a ideálně také B2G
  • Flexibilitu - ochotu cestovat v rámci ČR, ale také do zahraničí

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Pavla Zítková

Telefon: +420 773737662

Kód: 57685

Místo práce: Plzeňský kraj