Obchodník, technik – shozy prádla a odpadu, větrací systémy s rekuperací tepla

Jsme přední dodavatel a realizační firma v oblasti centrálních vysavačů a to jak v domácnostech tak v průmyslu. Mezi další činnosti patří realizace větracích systémů s rekuperací tepla a shozů prádla a odpadu pro domácnosti i zdravotnická zařízení.

Návrh řešení systémů shozů prádla v domácnostech a průmyslových objektech. Návrh systémů větrání s rekuperací tepla. Objednávání prvků na míru, zpracování výkresů, tvorba cenových nabídek, jednání s klienty, koordinace realizace.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE?

Vytváření cenových nabídek včetně technického řešení na dodávky shozů prádla a odpadu v domácnostech i zdravotnických/hotelových provozech

Vytváření cenových nabídek včetně technického řešení na dodávky větracích systémů s rekuperací tepla v domácnostech

Zakreslování návrhů do stavebních výkresů

Tvorba výkresů v AutoCAD, 3D řešení výhodou

Zaměření na místě stavby, koordinace realizace

Zajištění termínů montáží a předání podkladů montážním pracovníkům

Vedení evidence zakázek a předání podkladů k fakturaci

Komunikace se zahraničními i lokálními partnery ohledně objednávek zboží

Vyhledávání obchodních případů, účast na stavebních veletrzích

CO POŽADUJEME?

Minimálně SŠ technického směru - obor TZB nebo stavební

Znalost technické dokumentace

Uživatelská znalost PC

Kreslení v AutoCAD, znalost kreslení ve 3D výhodou

Zájem o moderní technologie

Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Angličtina – středně pokročilý

Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti

Komunikativnost, příjemné vystupování, schopnost týmové práce

CO NABÍZÍME?

Motivující finanční ohodnocení (provize ze zakázek), příspěvek na stravování

Služební vůz na cestu do/z práce a k zákazníkům

Moderní zázemí stabilní společnosti s parkováním v areálu firmy

Pestrou pracovní činnost, další profesní růst

Příjemný kolektiv, pracoviště v Jesenici u Prahy

Pracovní doba 7-16 hod., nebo 8-17 hod., v pátek pracovní doba zkrácená

20 dnů dovolené, všechny české státní svátky a přes Vánoční svátky pracovní volno nad rámec dovolené

Pozice vhodná i pro absolventy, nástup možný hned

Firma: BEAM ČR s.r.o.

Kontakt: Ing. Ondřej ČERMÁK
V Areálu 1227
252 42 Jesenice u Prahy

Telefon: 721401405

Kód: Technik 0,24

Místo práce: Jesenice u Prahy