Objektová/vý vedoucí – FN Brno – Bohunice

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá pro pracoviště ve Fakultní nemocnici v Brně Bohunicích OBJEKTOVÉHO/VOU VEDOUCÍ.

Pracoviště: FN Brno, Jihlavská  20, základní mzda 24.800,- Kč + rizikový příplatek a příplatek za vedení + prémie po zapracování

Pracovní doba: 6:00 – 14:30 hod.

Kontaktujte nás a získejte zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti v oblasti zajišťování komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí.

Náplň práce:

  • Kontrola pracovišť
  • Komunikace se zákazníkem
  • Zajištění a plánování služeb
  • Příprava podkladů ke mzdám
  • Zásobování hygienického a dezinfekčního materiálu
  • V případě potřeby mimořádný úklid

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s prostředím úklidové firmy výhodou
  • Zkušenosti s vedením kolektivu výhodou
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Smysl pro pořádek

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na HPP, nástupní mzda 24.800,- Kč
  • Pracovní oděv
  • Samostatnou práci v prosperující společnosti
  • Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček
  • Mobilní telefon
  • Stravenky

Bližší informace na telefonu: 730 186 797 nebo zasílejte životopisy na email: nabor@olman.cz.

Firma: OLMAN SERVICE s.r.o.

Kontakt: Lada DONÉ
Jakuba Obrovského 228/1a
635 00 Brno - Bystrc

Telefon: 730186797

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro osoby ztp