Obráběč CNC - až 44.000,- Kč/měs. hrubého + diety, ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Pro společnost nabízející technologické služby a zakázková technologie na klíč, vyrábějící rotační i nerotační dílce a konstrukce speciálních výrobních pomůcek hledáme obsluhu CNC strojů i na zaučení!

Pokud máte zájem, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Místo výkonu práce: okr. Děčín, ubytování s příspěvkem zaměstnavatele zajištěno!

Náplň práce:

  • výroba dílců pro stavební stroje a průmysl
  • obsluha konvenčních, NC a CNC obráběcích strojů
  • možnost zaučení na malosériových až sériových výrobcích
  • třísměnný provoz
  • obráběcí centra systémů OSP, Fanuc, Sinumeric

Požadujeme:

  • výuční list nebo maturita v oboru
  • čtení technických výkresů
  • dovednost měřit zhotovené rozměry
  • schopnost domluvit se česky
  • praxe v oboru obrábění na CNC strojích vítána
  • muži i ženy jsou vítáni, důležitá je flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení
  • schopnost učit se novým technologiím
  • jeřábnický průkaz výhodou

Nabízíme:

  • Měsíční čistá mzda až 44.000,- Kč, včetně diet a prémií
  • Hrubá hodinová sazba 180,- Kč/hod.
  • Prémie až 40 %
  • Příplatek za noční 20,- Kč/hod.
  • Příplatek za přesčas 25 % průměru
  • Možnost týdenních záloh
  • Možnost zajištění ubytování s příspěvkem 5.000,- Kč/měs.
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost přesčasů
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost kariérního růstu
  • Osobní přístup

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: SLČK762

Místo práce: Ostrava

Poznámka: vhodné pro absolventy