OBSLUHA FOLIOVACÍHO STROJE 35000 Kč

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou komponent pro potravinářství hledáme

OPEARÁTORY NA OBSLUHU JEDNOÚČELOVÝCH LINEK

Náplň vaší práce

Zajištění chodu jednoúčelových linek jako jsou automatizované baličky nebo řezačky.

  • nastavení stroje a spuštění stroje do chodu
  • průběžná kontrola chodu během směny
  • doplnění materiálu do stroje
  • kontrola kvality výrobků
  • skládání či etiketování
  • nastavování parametrů stroje v PC
  • nepřetržitý provoz (12tky)

Vše Vás naučíme, ale chce to trpělivost a nacpat si pár věcí do hlavy.Pozici může vykonávat i ten, který nemá předchozí praxi-podmínkou je zájem se něco naučit, pečlivost.

Fyzicky není náročné, nejedná se o monotonní práci.

Vhodné pro ženy i muže.

Nástup na HPP do kmene dle domluvy, lze ihned po pohovoru a prohlídce provozu.

NABÍZÍME

Nástupní základní mzda v rozmezí 28-30000 Kč.

Plus příplatky za smeny a bonusy za výkon.

Po ZD navýšení mzdy a celkově můžete dojít po adaptaci k výraznímu navýšení nástupní mzdy.

Fajn pracovní kolektiv.

Smlouva na HPP přímo do kmene, moc pěkné pracovní prostředí a fajn kolektiv.

POŽADUJEME

Jakého člověka hledáme?

  • kdokoliv kdo má smysl pro detail a je pečlivý
  • vzdělání technické je výhodou nikoliv podmínkou
  • osvědčili se i středoškoláci unaveni rutinou v kanclu nebo absolventi co se nebojí se naučit něco nového
  • umí používat PC uživatelsky
  • je pečlivý a más mysl pro detail
  • nevadí mu chodit na 12tky a mít na sobě overal

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 584 108 780

Kód: 12-18-409809

Místo práce: Olomouc

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele