Obsluha výrobní linky- Přerov

Náplň práce:

● Obsluha balících strojů

● Doplňování obalového materiálu na lince

● Výstupní kontrola výrobků

● Základní údržba a úklid

● Odvoz hotových výrobků na sklad

● Dvousměnný / Třísměnný provoz dle typu linky

● Nejedná se o práci na pásu

● Nutná fyzická zdatnost

Nabízíme:

● Velmi slušné jednání, proplácení přesčasových hodin včetně všech zákonných příplatků

● Nadstandardní platové ohodnocení dle odvedeného výkonu

● Možnost bezplatného získání/obnovení průkazu na NZV, VZV

● Příspěvek na stravování

● Jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti

Očekáváme:

● Ochotu pracovat ve stabilní společnosti

● Fyzickou zdatnost

● Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost

● Vzdělání: minimálně SŠ s vyučením

Další informace:

● místo výkonu práce: Přerov

● nástup: Ihned nebo dle dohody

Upozornění:

● Pro zařazení do výběrového řízení je nutno přiložit životopis. Bez přiloženého životopisu nebudete zařazeni do výběrového řízení !!! ( formát word, pdf )

● Před odesláním zkontrolujte aktuálnost svého životopisu ( kde nyní pracujete, jste -li momentálně na úřadě práce, napište to do životopisu).

Firma: Den Braven Czech and Slovak a.s.

Kontakt: Pavla Šmidáková
Úvalno 353
793 91 Úvalno

Kód: obsluha-přerov

Místo práce: Přerov

Poznámka: vhodné pro absolventy