Operátor ve výrobě - jednoduchá práce + ubytování zdarma

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáte zajímavou práci? Pokud milujete auta, jste manuálně zruční, pak je tato pozice pro vás!

Práce s ubytováním! Muži, ženy, páry! Nástup možný ihned!

Nabízíme:

  • Čistá měsíční mzda 26.200,- Kč včetně prémií a diet
  • Denní diety 153,- Kč
  • Osobní ohodnocení
  • Nadstandartní příplatky za noční směnu
  • 20 dní dovolené
  • Zajištěné ubytování zdarma blízko pracoviště
  • 8 a 12 hod. směny dle domluvy
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost finanční zálohy
  • Možnost přesčasů
  • Možnost kariérního růstu

Pracovní náplň:

  • Obsluha automatických /poloautomatických strojů a zařízení - ohýbání, děrování, svařování, montáž
  • Dodržování výrobních plánů, technologických postupů a předpisů kvality
  • Obsluha výrobních strojů
  • Kontrola výrobků
  • Měření posuvným měřítkem

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Zkušenost se svařováním na robotických automatech výhodou

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Pište nebo rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810.

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá
Chopinova 8/483
702 00 Ostrava-Přívoz

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: 753

Místo práce: Pelhřimov

Poznámka: vhodné pro absolventy