Operátor výroby - hrubá mzda až 34.800,- Kč/měs. - možnost ubytování

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Operátor výroby ve výrobě produktů pro logistiku a průmysl.

Pozice vhodná pro manuálně zručné s technickým myšlením.

Náplň práce:

  • obsluha strojů a výrobních zařízení
  • kontrola množství a kvality vyrobených výrobků

Požadujeme:

  • manuální zručnost, samostatnost
  • technické myšlení
  • praxe výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • Měsíční hrubá mzda až 34.800,- Kč vč. osobního ohodnocení a prémií
  • Možnost zajištění ubytování v místě práce
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Nadstandartní za noční směnu
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Práce v čistém prostředí
  • Hlídané parkování v areálu firmy včetně kolárny
  • Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
  • Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
  • Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
  • Kariérní růst
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: 760

Místo práce: Olomouc

Poznámka: vhodné pro absolventy