Operátor/ka výroby – měs. hrubá mzda 34.800,- až 38.000,- Kč

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s Vámi budeme pokračovat!

Přidejte se k námi do výroby. Práce je vhodná pro manuálně zručné.

Nabízíme:

  • Měsíční hrubá mzda od 34.800,- až 38.000,- Kč včetně bonusů a prémií
  • Nepřetržitý provoz
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • 25 dní dovolené
  • Stabilní a dlouhodobé uplatnění
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem
  • Možnost finanční zálohy
  • Práce na hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • výroba komponentů
  • jemná motorická práce s malými komponenty

Požadujeme:

  • Nutná manuální zručnost
  • Jemná motorika – práce s malými komponenty
  • Spolehlivost
  • Praxe ve výrobě

Místo výkonu práce: Šumperk

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Petra Rakovianová
Chopinova 483/8
70200 Ostrava

Telefon: +420800880810
+420797978299

Kód: 590

Místo práce: Šumperk

Poznámka: vhodné pro absolventy