Operátor výroby - mzda až 40 000 Kč, možnost ubytování

Pro výrobce flexibilních obalů v Kralicích na Hané přijmeme operátory výroby. Práce je vzhledem k fyzické náročnosti vhodná spíše pro muže.

Pracovní doba: 12ti hodinové směny denní a noční

Náplň práce:

  • obsluha tiskařského, laminovacího nebo řezacího stroje

Požadujeme:

  • technické zaměření
  • praktické zkušenosti s flexotiskem, hlubotiskem nebo laminovacím strojem
  • dobrý zdravotní stav - manipulace s břemeny
  • znalost ČJ slovem i písmem

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • dotovaná strava
  • základní mzda 27 000 až 34 000 Kč podle zkušeností + prémie až 5 000 Kč
  • možnost ubytování

Firma: Fajn práce s.r.o.

Kontakt: Richard Filip

Telefon: 774 035 873

Kód: Amcor

Místo práce: Kralice na Hané