06/OPERÁTOR VÝROBY s nástupem IHNED, mzda až 31 500 - m/ž

PŘIJMEME IHNED ZKUŠENÉ OPERÁTORY VÝROBY DO NAŠEHO TÝMU :)

Co nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Mzdu až 31 500 Kč s možnosti růstu
  • Dopravu zdarma na trase z Děčín- Jílové- Přestanov - KRUPKA, kde se práce nachází a zpět
  • Možnost záloh každý týden
  • 25 dní dovolené

Náplň práce:

  • Sestavování kabelových svazků
  • Drobná manipulace s kabely ( páskování, stahování, izolace, nacvakávání komponent,...)
  • Spolupráce s ostatními členy týmu pro dosažení stanovených výrobních cílů
  • Práce je rozvržena v 12 hodinovém režimu - denní a noční

Požadujeme:

  • PRAXE V RÁMCI JEDNÉ FIRMY 1,5 roku PODMÍNKOU
  • Schopnost pracovat manuálně a efektivně ve výrobním prostředí
  • Pečlivost, přesnost a schopnost pracovat v rámci stanovených postupů

Zajímá vás tato pozice? Nečekejte a zavolejte nám ještě dnes na naši bezplatnou linku 800 770 055.

Těšíme se na vaše telefonáty a možnost vám více říci o této skvělé příležitosti!

Požadované vzdělání

  • Základní

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Čeština - Výborná

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Michaela Dobřanská

Telefon: 606048202

Kód: 2000361398

Místo práce: Teplice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 29800 - 31700 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele