Operátor výroby - práce v hutním provoze - mzda až 36.400,- Kč/měs. vč. prémií

Personal fabric – agentura práce, a. s. Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Pro našeho významného klienta ihned přijmeme zaměstnance na pozici: OPERÁTOR PÁROVACÍ LINKY

Náplň práce:

  • párování štětovnic
  • fyzicky náročnější
  • práce ve venkovních prostorách

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s dlouhodobým uplatněním
  • Prémie až 5.000,- Kč
  • 30,- Kč/hod. příplatek za noční směnu
  • 50 % příplatek za práci v sobotu a v neděli
  • Příplatek za ztížené pracovní prostředí
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost finanční zálohy
  • Stravenky
  • Pracovní oděv a obuv
  • Zaškolení

Požadujeme:

  • Samostatnost, spolehlivost
  • Dobrou pracovní morálku
  • Ochotu pracovat ve 12ti hodinových směnách
  • Fyzickou zdatnost

Firma: Personal fabric - agentura práce, a. s.

Kontakt: Eva Žilavá

Telefon: 800 880 810
+420724065854

Kód: VS481

Místo práce: Ostrava

Poznámka: vhodné pro absolventy