Operátor výroby | Řezací linka

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem přijmem nové kolegy na pracovní pozici Operátor výroby | Řezací linka.

Náplň práce

  • Obsluha a nastavení mechanických, poloautomatických, automatických linek
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů linky v požadované kvalitě
  • Provádění základních servisních oprav linky
  • Zadávání parametrů do systému v PC
  • Kontrola vyrobených výrobků

NABÍZÍME

  • Moderní a čisté prostředí v mezinárodní společnosti s příjemným kolektivem
  • Zaškolení na výrobní linku
  • Stravenky
  • Jiné benefity a podpora

POŽADUJEME

Požadujeme

  • min. SOU vzdělání s výučním listem
  • Praxe ve výrobě
  • Manuální zručnost, matematickou gramotnost, logické uvažování
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 110-18-401107-1

Místo práce: Ústí nad Labem

Plat: 28800 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele