Operátor výroby, vhodné i pro ženy! (M/Ž) - 50 000Kč náborový příspěvek, 13.Pla

Jsme společnost, která je součástí globální skupiny patříme k jednomu z největších a nejmodernějších zařízení svého druhu v Evropě. Díky svému zaměření na kvalitu a inovace jsme důležitým hráčem na trhu, nejen v České republice, ale i v širším evropském regionu.

Co vám můžeme nabídnout :

  • 13. plat
  • 50.000,- Kč jako vstupní bonus k Vašemu nástupu
  • 25 dní dovolené pro Vaši zaslouženou relaxaci
  • Příspěvek na dopravu až 7.200,- Kč
  • 70.000,- Kč na přestěhování – usnadníme Vám nový začátek
  • Bezúročné půjčky – podpora, kdykoli potřebujete
  • Možnost nástupu ihned

Co vás čeká :

  • Obsluha strojů
  • Kontrola kvality výrobků
  • Přemišťování materiálu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít :

  • Výuční list
  • Zkušenost z výrobního provozu

Požadované vzdělání

  • Odborné vyučení bez maturity

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Čeština - Pokročilá

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Katka Matoušovská

Telefon: 606048202

Kód: 2000355860

Místo práce: Lovosice, Litoměřice, Štětí, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Roudnice nad Labem

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 37000 - 42000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele