NÁKUPČÍ| OSTRAVSKO

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Máš zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní nebo automotive společnosti? Zvládneš komunikovat v AJ na denní bázi? Láká tě prostředí menší společnosti na Ostravsku?

Neváhej a dej nám o sobě vědět!!!

NÁPLŇ PRÁCE

  • komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • cenová vyjednávání
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • nákup výrobních a nevýrobních položek
  • hodnocení dodavatelů
  • optimalizace skladových zásob
  • monitoring trhu

NABÍZÍME

  • bonusy prémie
  • Multisport karta

POŽADUJEME

  • min. SŠ vzdělání
  • AJ min. na úrovni B2
  • praxe v oblasti nákupu min. 2 roky
  • znalost MS Office

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 595 131 777

Kód: 4-20-405628-6

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele