Plavčík/plavčice

Společnost STAREZ – SPORT, a.s., založená Statutárním městem Brnem, se už od roku 2004 stará o kvalitní provoz a správu 18 sportovních zařízení na území města. Z bazénů to jsou Bazény Lužánky, Aquapark Kohoutovice, Lázně Rašínova, Krytý bazén Ponávka, koupaliště Riviéra a Zábrdovice. Mimo brněnských sportovišť spravuje také rekreační zařízení Jasenka v obci Zubří na Vysočině. Pro občany města Brna zajišťuje především veřejnou službu v oblasti sportovního vyžití. Z oblíbených akcí jsou to např. Sportovní parky na Riviéře, Den náborů na Kraví hoře, Family Hall na veletrhu Life! nebo hojně navštěvované Dny sportovišť. V průběhu školního roku pro děti organizuje sportovní kroužky a během prázdnin příměstské tábory.

HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO TÝMU NA POZICI PLAVČÍK/PLAVČICE

Náplň práce:

  • zajištění bezpečnosti našich návštěvníků s důrazem na vodní dozor.
  • zachraňování tonoucích a poskytování první pomoci v případě potřeby.
  • aktivní podpora a pomoc návštěvníkům.
  • udržování čistoty a bezpečnosti okolí bazénů.
  • přesná evidence úrazů a péče o zdravotnické vybavení.

Co od Vás očekáváme:

  • plnoletost
  • certifikát na vodní dozor výhodou, ale pokud ho nemáte zajistíme vám zdarma potřebné školení
  • při výběrovém řízení proběhne ověření základních schopností uchazeče (100m plavání, setrvání nad hladinou, ponor až do 5m)
  • základy cizích jazyků výhodou (AJ, NJ)
  • flexibilitu v pracovní době a ochotu pracovat na ranní, odpolední a víkendové směny (5:45 – 14:00, 13:45 – 22:00)
  • dobrou fyzickou kondici a zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu od 28 600,- Kč/měsíc
  • zázemí městské společnosti
  • po zkušební době možnost osobního ohodnocení
  • 25 dní dovolené, 3 dny sick days,
  • možnost kondičního plavání
  • příspěvek na stravování 100 Kč/odpracovaná směna
  • po roce příspěvek na volnočasové aktivity 6000 Kč a rekreaci 8 000 Kč/ rok a příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč/měsíc

Firma: STAREZ - SPORT, a.s.

Kontakt: Lenka TUŽIČKOVÁ
Křídlovická 911/34
603 00 Brno

Telefon: 734864155

Místo práce: Brno

Poznámka: vhodné pro absolventy