PLC programátor do zavedené výrobní společnosti

V naší zavedené výrobní společnosti hledáme motivovaného a zkušeného odborníka na pozici Programátor - PLC, který se bude podílet na opravách a úpravách stávajících projektů automatizačních technologií, provádět údržbu a preventivní kontroly, a především diagnostikovat a odstraňovat závady na základě detailních reportů výroby.

Detailní popis pozice

Tato pozice vyžaduje pečlivost a odborné znalosti v oblasti oprav hardwaru i softwaru automatizačních technologií, stejně jako schopnost číst a rozumět výkresové dokumentaci dle příslušných norem. Programátor PLC bude zodpovědný za zajištění plynulého chodu výrobních procesů pomocí efektivních oprav a úprav.

Během každodenních úkolů bude spolupracovat s ostatními techniky a specialisty na údržbě a zajišťovat, aby všechny systémy pracovaly bez závad. Důležitou součástí role je rychlé a přesné řešení problémů, aby byla zajištěna vysoká efektivita a minimalizace odstávek ve výrobě.

Požadujeme

  • znalost norem a čtení výkresové dokumentace
  • Školení §6 NV 194/2022 Sb.
  • zkušenosti s pneumatickými a hydraulickými systémy
  • znalost Siemens výhodou
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování, na dojíždění, na penzijní připojištění, telefonní tarif pro zaměstnance
  • dovolená nad rámec zákona
  • práce v dynamické prosperující společnosti

Firma: DISPONERO s.r.o.

Kontakt: Daniela Flachs Erhartová
Blatenská 802
43001 Chomutov

Telefon: 739639889
739639889

Místo práce: Klášterec nad Ohří

Poznámka: vhodné pro absolventy