PLC TECHNIK A PROGRAMÁTOR 75.000 Kč

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Hledáme kolegy se zkušeností s automatizací a zaváděním nových strojů do výroby. Máš vzdělání elektro s platnou vyhláškou? A chceš se dál rozvíjet v oblasti programování PLC a automatizace výroby?

Zašli svoje CV a my Tě budeme kontaktovat pro více informací

Náplň práce

  • Programování PLC strojů a úprava daných programů
  • Zavedení a testování strojů do výroby
  • Kontrola a údržba strojů - komunikace s údržbou a IT
  • Tvorba podkladů a návodů do provozu
  • Zlepšování procesů

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Podpora vzdělávání - kurzy
  • Profesní růst
  • Příspěvek na životní poj.
  • Místo práce: Břeclavsko

Požadujeme

  • Elektro vzdělání
  • Platná vyhláška 50 §6 a výš
  • Zkušenost s programováním PLC - Simatic
  • Praxe v oblasti automatice, průmyslových strojů
  • Angličtina komunikativní slovem, písmem

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Malinská

Telefon: +420 775787242

Kód: 58445

Místo práce: Jihomoravský kraj