POMOCNÝ KUCHAŘ

Jsi vyučen v oboru kuchař a ze všeho nejvíc Tě láká studená kuchyně a sleduješ trendy v této oblasti? Pak přijmi výzvu a pojď s námi pro naše pacienty i zaměstnance držet a zvyšovat kvalitu služeb stravovacího provozu.

Co požadujeme:

  • výuční list v oboru kuchař nebo prokazatelnou praxi v přípravě studené kuchyně
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
  • pečlivost, manuální zručnost, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, praxi v gastro provozu

Co Vás čeká:

  • samostatná příprava pokrmů studené kuchyně– bagety, pomazánky, sladké pečivo;
  • zájem o sledování trendů a nových výrobních postupů;
  • možnost zapojení do nových projektů kuchyně;
  • pracovní doba pouze ranní směna od 05:30 + každý druhý víkend dopoledne.

Co nabízíme:

  • zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
  • stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
  • stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
  • široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity; https://www.nemocnicesumperk.cz/kariera/benefity-pro-zamestnance

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis!

Firma: Nemocnice Šumperk a.s.

Kontakt: Kateřina INDROVÁ
Nerudova 640/41
787 01 Šumperk

Telefon: 583335006

Místo práce: Šumperk