Práce s velkými vozy a k tomu mzda až 45 000 Kč? To najdete u nás! M/Ž

Jste zkušený řidič sk. C, se slabostí pro velké technické vozy? Jestli ano, tak pojďte s námi udržovat na stavbách a silnicích pořádek.

Co nabízíme?

  • Atraktivní mzdu a to až 45 000 Kč
  • Možnost ovlivnit svou mzdu skrze přesčasy!
  • Možnost zajištění profesního průkazu
  • Stravenky
  • Dovolenou dle Zákoníku práce

Co požadujeme?

  • ŘP sk. C, výhodou profesní průkaz (který Vám rádi zprostředkujeme)
  • Zkušenosti s řízením čistících vozů výhodou!
  • Časovou flexibilitu

Co Vás čeká?

  • Řízení a údržba samosběrných a kropících vozů
  • Pracovní doba od 7:00 do 14:00, čas se individuálně na každé stavbě může lišit, budete, za to ale řádně odměněni!
  • V zimní sezóně noční směny na údržbu komunikací a staveb

Požadované vzdělání

  • Základní

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Petra Němcová

Telefon: 606048202

Kód: 2000341713

Místo práce: Hostivice, Tuchoměřice, Unhošť, Kladno, Buštěhrad, Roztoky, Chýně, Praha, Velké Přílepy

Plat: 40000 - 45000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele