Pracovník/ice e-shopu (junior) – MOBIL POHOTOVOST Praha

Jsme síť prodejen a servisních center s více než dvacetiletou historií. Jsme specialisté na prodej mobilních telefonů, tabletů a jejich příslušenství. Nabízíme jak nové zboží z oficiální české distribuce, tak i zánovní nebo levnější použité přístroje. Jsme výjimeční kombinací služeb, která našim zákazníkům umožňuje nejenom zboží koupit, ale zároveň i prodat, a tím docílit unikátní ceny za nový přístroj. Jsme Mobil Pohotovost.

Zavedená maloobchodní společnost MOBIL POHOTOVOST hledá pro svou prodejnu v Praze šikovného kolegu či kolegyni na pozici juniorního pracovníka/ice oddělení e-shopu.

Co Vás na této pozici čeká?

  • příjem objednávek z e-shopu a jejich kompletní příprava k expedici
  • vyhledávání zboží na prodejně a ve skladu
  • manuální práce (balení zboží)
  • nárazově komunikace se zákazníkem (e-mailem, telefonicky)
  • různé administrativní činnosti (fakturace, inventury, evidence zakázek...)
  • práce s intrafiremním PC systémem

Co Vám za to nabídneme?

  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • slevy na sortiment společnosti i servisní práce
  • telefonní tarif zdarma (protože dobře víme, že bez telefonu to dneska nejde :-))
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (aby bylo dost sil do práce :-))
  • zázemí silného hráče na trhu mobilních telefonů
  • malý a sympatický kolektiv
  • možnost získat cenné zkušenosti v oboru
  • pestrou pracovní náplň
  • práci v režimu "Po - Pá"
  • smlouvu na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme?

  • čistý trestní rejstřík
  • fyzickou zdatnost bez zdravotních omezení (pohyb po schodech, vyhledávání zboží ve skladu, těžší břemena)
  • dobré písemné i verbální komunikační schopnosti, bez chyb
  • zkušenosti s obdobnou prací (vystavování faktur, práce na PC, manuální práce)
  • základní orientaci v mobilních telefonech a příslušenství k nim
  • trpělivost, pečlivost a samostatnost
  • odolnost vůči stresu, schopnost pracovat rychle a pod občasným tlakem
  • zkušenosti s prací na PC, zkušenosti s fakturačními či prodejními systémy
  • možnost nastoupit ihned

Přejděte k nám, těšíme se na Vás! :-)

Místo práce: Praha 5 - Anděl

Poznámka: vhodné pro absolventy