016/Pracovník kovovýroby v Děčíně - Plat od 37.200 Kč a více (m/ž)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na HPP v centru Děčína
  • Nástupní mzdu dle pozice od 37 200 Kč s možností růstu dosažených zkušeností
  • Nadstandartní benefitní program (bonus neabsence, 13. plat, ...)
  • Teplá jídelna
  • Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností napříč pozicemi
  • Možnost čerpání záloh ze mzdy každý týden
  • 25 dní dovolené

Náplň práce:

  • Práce s lisovacím strojem na kov
  • Dodržování bezpečnostních standardů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Práce rozvržena do nepřetržitého provozu 12h

Požadujeme:

  • Minimálně 1,5 roku praxe v rámci jedné firmy jako operátor výroby
  • FYZICKÁ STATNOST
  • Zkušenost s obsluhou strojů a zařízení ve výrobním prostředí

Volejte ZDARMA 800 77 00 55

Požadované vzdělání

  • Základní

Požadovaný jazyk a jeho úroveň

  • Čeština - Výborná

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Michaela Dobřanská

Telefon: 606048202

Kód: 2000336622

Místo práce: Děčín, Ústí nad Labem, Benešov nad Ploučnicí, Česká Kamenice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 37200 - 45900 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele