Pracovník skladu - Expedice a převíjení látek

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Balení zboží na expedici
  • Nakládka a vykládka zboží
  • Manipulace s rolemi látek (břemena nad 20 kg)
  • Převíjení (dublování) látek

POŽADUJEME

  • Fyzickou zdatnost
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Chuť pracovat

NABÍZÍME

  • Zázemí prosperující a stabilní české společnosti
  • Práci na HPP
  • Jednosměnný provoz (pouze ranní), volné víkendy
  • Mzda: 28 000 Kč + motivační odměny až 3 000 Kč
  • Místo výkonu práce: Bolatice
  • Zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál/obědy, odměny za pracovní a životní jubilea, zaměstnanecká sleva na firemní zboží, 25 dnů dovolené.

Firma: Stoklasa textilní galanterie s.r.o.

Kontakt: Anna ADÁMKOVÁ
Průmyslová 934/13
747 23 Bolatice

Telefon: 734112500

Místo práce: Bolatice

Poznámka: vhodné pro absolventy