Pracovník ve strojírenství / zámečník

Pokud hledáte kariéru v rodinném prostředí a máte vášeň pro práci se stroji, pak je tato pozice právě pro vás! Připojte se k našemu týmu jako Pracovník ve strojírenství / zámečník a využijte své schopnosti a zkušenosti k dosažení excelence v každodenním provozu.

Detailní popis pozice

Pozice Pracovníka ve strojírenství / zámečníka je ideální pro jednotlivce s technickými znalostmi a praktickými dovednostmi, kteří rádi pracují s různými typy průmyslových strojů. Vaším primárním úkolem bude obsluha ohýbacího nebo ohraňovacího stroje, kde budete mít možnost zúročit své dovednosti a zdokonalit své schopnosti. Tato práce vyžaduje nejen technickou odbornost, ale i schopnost orientace ve výkresové dokumentaci, což je nezbytné pro přesné a efektivní plnění přidělených úkolů.

Součástí vaší náplně práce bude také obsluha laseru, což vyžaduje přesnost a pečlivost. Ideální kandidát by měl mít alespoň ukončené SOU vzdělání a předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány, i když nejsou nutností. Fyzická zdatnost je dalším klíčovým faktorem, protože práce v tomto prostředí může být fyzicky náročná a vyžaduje vytrvalost a sílu.

Těšíme se na spolupráci s někým, kdo je ochotný se neustále zlepšovat a přispívat k celkovému rozvoji naší společnosti.

Požadujeme

  • ukončené SOU vzdělání v technickém oboru

  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • orientaci ve výkresové dokumentaci

  • fyzickou zdatnost

Nabízíme

  • stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity

  • firemní akce

  • nadstandardní dovolená - 25 dní

  • možnost dalšího vzdělávání

Firma: DISPONERO s.r.o.

Kontakt: Veronika Zaťková
Blatenská 802
430 01 Chomutov

Telefon: 604195597
604195597

Místo práce: Chomutov

Poznámka: vhodné pro absolventy