PŘIJÍMACÍ TECHNIK

Pro našeho klienta, společnost, která je autorizovaným prodejcem a servisem vozidel IVECO a působí na trhu od roku 1990, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Příjímací technik.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem
  • Příjem zakázek, jejich zpracování, organizace a administrace, plánování práce mechanikům
  • Průběžná kontrola otevřených zakázek, jejich zpracování a ukončení.
  • Předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
  • Fakturace zakázek

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Příjemné vystupování, komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Dobrá uživatelská znalost PC

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvky na stravu
  • Perspektivní zaměstnání
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Zázemí moderního autoservisu
  • Místo výkonu práce v Horních Počernicích

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Horní Počernice