Přípravář/rozpočtář staveb

Máte vystudovanou stavební školu? Zkušenosti s přípravou rozpočtu, harmonogramu a materiálu pro realizaci staveb? Hledáte nové uplatnění v kamarádské a uvolněné atmosféře menší stavební společnosti? Pak by Vás tato nabídka mohla zaujmout...

Náplň práce:

  • příprava rozpočtů a cenových nabídek
  • zpracování a kontrola výkazu výměr
  • příprava harmonogramu stavebních prací
  • spolupráce s nákupčím při výběru dodavatelů
  • komunikace uvnitř firmy i mimo ní (kolegové, úřady, investoři atd.)

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe na podobné pozici
  • zkušenosti s rozpočty i samotnou přípravou
  • dobré organizační schopnosti
  • analytické myšlení a schopnost pracovat s čísly
  • MS Office
  • řp. B

NABÍZÍME

  • stabilní práci v příjemném prostředí a super kolegy
  • kanceláře v HK (zaškolení na sídle nedaleko HK)
  • 5 týdnů dovolené + sickday
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenkový paušál
  • podporu v dalším růstu a vzdělávání
  • firmení akce (nepovinné, ale zábavné)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Firma: ManpowerGroup s.r.o.

Kontakt: Barbora Sýkorová
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Telefon: +420 727 807 686
+420 727 807 686

Kód: 57501

Místo práce: Hradec Králové

Plat: 45000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele