Procesní manažer /ka České Budějovice

Souhlasíš s tím, že pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost jsou základní předpoklady pro práci na finanční účtárně?

Hledáme posilu do týmu (ž/m) na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ s přesahem do mezinárodních účetních standardů (IAS/IFRS) na centrálu společnosti v Českých Budějovicích.

Pracovní náplň:

Náplní práce bude vedení přibližně 16ti členného týmu, reporting dle IAS/IFRS a podpora účetních (koncových SAP uživatelů) či zastřešení uzávěrkového procesu nebo daňového servisu (jež je realizován firemními či externími daňovými speciality). Nezbytná je spolupráce na účetních uzávěrkách (měsíční, čtvrtletní, roční), komunikace s auditory a daňovými poradci, podpora při procesu evidence majetku, procesu přípravy daňových přiznání či výročních zpráv či procesu inventarizací nebo procesu správy a pojištění pohledávek.

Požadujeme:

znalosti zákona o účetnictví, CAS/ČÚS a souvisejících předpisů

základní znalost zákona o DPH, DPPO a souvisejících předpisů

alespoň základní povědomí o IAS/IFRS

angličtinu na komunikativní úrovni B2

řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

pracovní smlouvu na dobu neurčitou

pružnou pracovní dobu

pracoviště v historickém centru Českých Budějovic

tým účetních a specialistů v Českých Budějovicích, ale nepřímo i v jiných regionech na dalších třech závodech.

benefity společnosti – 5 týdnů dovolené, roční bonus vázaný na individuální a firemní cíle, body cafeterie, příspěvky na stravování (73 Kč/den), penzijní připojištění (1. 500 Kč/měsíc) či Multisport kartu (za 430 Kč/měsíc), jeden placený dobrovolnický den ročně, přispěvek na dopravu, zaměstnanecké slevy na produkty, právní, finanční a daňové poradenství, aj.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: České Budějovice