Prodavač/ka potravin - Hradec Králové

Cílem pracovní agentury Career Agency je pomáhat lidem najít své vysněné zaměstnání a zaměstnavatelům v nalezení zodpovědných, spolehlivých a kvalifikovaných pracovníků. Nabízíme volné pracovní pozice z oblasti obchodu, průmyslu i gastronomie. Našimi hlavními partnery jsou společnosti CBA, CBA NUGET, Folget, KiNEKUS, OL IN Hobby market a Bludoveček.

Co budete dělat?

  • Zapojovat se do každodenního provozu prodejny (manipulace se zbožím, tisk cenovek, doplňování a kontrola čerstvosti zboží).
  • Práce na pokladně.
  • Komunikovat denně se zákazníky.
  • Pracovat ve dvousměnném provozu (víkendy 1x za 14 dnů)

Vše ostatní vás v rámci zaškolení naučíme. NÁSTUP MOŽNÝ OD 1.10.2024!

Požadujeme:

  • Praxe nebo zaučení v oboru výhodou.
  • Zkušenosti s provozem maloobchodu výhodou.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup.
  • Vstřícné a korektní jednání se zákazníky, základní dovednosti na PC.
  • Práce ve dvousměnném provozu.
  • Trestní bezúhonnost.

Otevírací doba prodejny: Po-Pá: 7:00-19:00 h, So-Ne: 7:00-12:00 h

Nabízíme:

  • Měsíční výkonnostní odměny.
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr.
  • Příspěvek na stravování a dopravu.
  • Zvýhodněné ceny pohonných hmot a mobilních tarifů.
  • Zázemí úspěšné české firmy s 30-ti letou tradicí.
  • Zvýhodněné nákupy kol a doplňků na www.cyklopoint.cz.

Firma: Career agency s.r.o.

Kontakt: p. Václavek

Telefon: 739522201

Místo práce: Hradec Králové - Malšovice

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy