Prodejce nových vozů ŠKODA - AUTOKLEVER Nový Jičín

Do našeho týmu HLEDÁME kolegu/kolegyni na pozici prodejce nových vozů.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komunikace se zákazníky
  • Zajištění celého procesu prodeje vozu (příprava, testovací jízdy, samotný prodej)
  • Spolupráce s ostatními členy v týmu
  • Průběžné vzdělávání v certifikovaném programu ŠKODA

NABÍZÍME

  • Spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu
  • Kariérní růst
  • Certifikované vzdělávání ŠKODA
  • Zázemí moderního autosalonu
  • Zaměstnanecké benefity

OČEKÁVÁME

  • Motivaci a chuť pracovat na této pozici
  • Aktivní řidič sk. B
  • Střední vzdělání s maturitou
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Být spolehlivým partnerem našim zákazníkům a kolegům v týmu

Benefity pro zaměstnance: Stravování v místě, kávový servis, benefitní karta, firemní tarif, finanční bonus, zaměstnanecké slevy, vzdělávání, kariérní růst, firemní akce.

Máte o pozici zájem? Zašlete nám profesní životopis s fotografií na e-mail kariera@autoklever.cz, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 730 520 460.

Firma: PTA Management s.r.o.

Kontakt: Marie KOŠÍKOVÁ

Telefon: 730520460

Místo práce: Nový Jičín