Prodejce ojetých vozů - PP AUTOCENTRUM Hranice

Jste komunikativní a auta jsou Váš velký koníček? Umíte se vcítit do potřeb zákazníka a vybudovat si sním dlouhodobý vztah? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komunikace se zákazníky
  • Zajištění celého procesu prodeje vozu
  • Řešení financování a pojišťování vozů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

OČEKÁVÁME

  • Chuť pracovat na této pozici
  • Aktivního řidiče sk. B
  • Střední vzdělání s maturitou
  • Dobrou práci na PC

NABÍZÍME

  • Mzdu v rozsahu 30 000 až 40 000 Kč
  • Spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu a šikovnosti
  • Kariérní růst
  • Certifikované vzdělávání ŠKODA
  • Zaměstnanecké výhody

Benefity pro zaměstnance: Stravování v místě, kávový servis, benefitní karta, firemní tarif, finanční bonus, zaměstnanecké slevy, vzdělávání, kariérní růst, firemní akce.

Máte o pozici zájem? Zašlete nám profesní životopis s fotografií na e-mail kariera@ppautocentrum.cz, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 730 520 460.

Firma: PTA Management s.r.o.

Kontakt: Marie KOŠÍKOVÁ

Telefon: 730 520 460

Místo práce: Hranice