PRODUKTOVÝ MANAŽER | DOPRAVNÍKOVÁ TECHNIKA | ČESKOKRUMLOVSKO

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Velmi zajímavá pozice pro kandidáty se zkušenostmi z obchodu, produktového managementu! Pro výrobní společnost na Českokrumlovsku totiž hledáme PRODUKTOVÉHO MANAŽERA. Angličtina nutná!

Náplň práce

  • Řízení svěřeného produktového portfolia (dopravníková technika)
  • Sledování úspěšnosti produktu
  • Průzkum trhu, benchmark
  • Správa ceníků, cenotvorba
  • Podpora prodeje, poradenství zákazníkům i kolegům
  • Produktový marketing
  • Inovace

NABÍZÍME

  • 13. a 14. plat
  • Další prémie
  • Každoroční navyšování mezd
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Možnost home office (cca 1x za týden, dle domluvy)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Další benefity pro zaměstnance a rodiny

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání obchodního nebo technického směru
  • Angličtina minimálně B2, nutná pro denní komunikaci slovem i písmem
  • Praxe na pozici Produktového manažera nebo podobné pozici
  • Zkušenosti s dopravníkovou technikou velké plus
  • Client management

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 725 792 545

Kód: 7-23-409768

Místo práce: Český Krumlov

Plat: 60000 - 80000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele