PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ | 1 SMĚNA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Hledáme nového kolegu na pozici CNC Programátora na jednu směnu v Plzni.

Náplň práce

  • Tvorba nebo přizpůsobování CNC programů podle požadavků technologie, výroby a kvality s důrazem na optimalizaci časů a nákladů na obrábění.
  • Stanovení technologie obrábění a tvorba výrobní dokumentace.
  • Stanovení potřebných operací, zařízení, přípravků a nástrojů pro zpracování zakázky.
  • Zpracování programu a výkresové dokumentace k zakázce.
  • Aktualizace databáze programů a hledání možných zlepšení výrobních procesů.
  • Asistence při opracování prvního kusu a sledování technologického průběhu výroby.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem pro tuto pozici, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

NABÍZÍME

  • práce na jednu směnu (PO-PÁ 1 směna/40 hod týdně + pracovní pohotovost)
  • kvartální bonusy, mimořádné prémie
  • 5 dní volna navíc v rámci zdravotního volna
  • možnost navštěvovat jazykové kurzy AJ (bezplatně v pracovní době)
  • stravenkový paušál
  • penzijní připojištění
  • cafeterie
  • Benefit Plus

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenosti z obdobné pozice

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B1 - středně pokročilý)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Kód: 122-10-407477-3

Místo práce: Plzeňský kraj

Plat: 45000 - 50000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele