PROJECT ENGINEER - PLASTY (65-78.000 Kč)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Máte praxi s koordinací projektů z automotive? Anglicky mluvíte na denní bázi a hledáte podobnou práci? Pošlete nám v anglické verzi na pozici PROJECT ENGINEER - PLASTY (65-78.000 Kč)!

Náplň práce

  • Řízení a koordinace projektového týmu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli z celého světa (na denní bázi)
  • Plnění a kontrola cílů
  • Kontrola rozpočtu a správa projektového plánu
  • Dodržování harmonogramů
  • Dodržování standardů IATF 16949, VDA 6

Nabízíme

  • Zázemí zahraniční společnosti
  • Každodenní využití anglického jazyka
  • Atmosféru malé a rodinné společnosti
  • Profesní vzdělávání a rozvoj
  • Jazykové kurzy s rodilým mluvčím
  • Příspěvky na stravování a dopravu
  • Lokalitu: Klášterec nad Ohří

Požadujeme

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Ideálně 3 roky praxe z automotive z projektového řízení
  • Minimálně 2 roky zkušeností s vedením lidí
  • Znalost VDA, IATF 16949, LEAN (5S, SMED, VSM)
  • Týmovost, zaměření na detail, analytické myšlení
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Stresuodolnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Nikola Benešová
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 775787077

Kód: 58456

Místo práce: Ústecký kraj