NEW PROJECT - QUALITY ENGINEER

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Do světoznámé společnosti hledáme kvalitář/ku na novým projekt!

Pokud se nebojíte výzev a chcete být součástí něčeho velkého, je tato pozice pro Vás!

Náplň práce

  • audity u dodavatelů + interní audit
  • tvorba a upravování technických dodacích předpisů, plánů
  • kontrola kvality produktu v procesu výroby
  • technická podpora pro oddělení nákupu
  • hodnocení dodavatelů
  • respektování zákaznických požadavků
  • optimalizace výrobních procesů
  • dodržování standardů, hledání nápravných opatření
  • příležitostné cestování

NABÍZÍME

  • roční finanční bonus, 13. mzda
  • 28 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba + home office
  • pravidelná valorizace mezd
  • Cafeterie
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Multisport karta
  • jazykové kurzy a odborné vzdělávaní
  • spolupráci s profesionály v oboru
  • práce s nejnovějšími technologiemi
  • možnost profesního růstu!

POŽADUJEME

  • ideálně VŠ vzdělání strojírenského směru
  • předchozí zkušenost s kvalitou
  • znalost strojírenských technologií
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalosti v oblasti řízení jakosti ISO 9001, audity
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s měřidly
  • ŘP sk. B
  • ochota cestovat

DALŠÍ POŽADAVKY

  • angličtina (B2 - pokročilý)
  • čeština (C2 - expert)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 542 424 521

Kód: 16-10-408042-2

Místo práce: Jihomoravský kraj

Plat: 60000 - 65000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele