PROJEKTANT | I PRO ABSOLVENTY | PRAHA

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi. V ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Jste-li nadšenec pro geotechniku a stavebnictví, kdo hledá příležitost k rozvoji a růstu v inovativním prostředí, pak byste mohl být ideálním kandidátem pro nás!

Náplň práce

Samostatné projektování se zaměřením zejména na navrhování tunelů a geotechnických konstrukcí ve všech stupních projektové dokumentace

Spolupráce na významných projektech v ČR i zahraničí

Sledování nových trendů ve stavebnictví a jejich využívání

Projednávání dokumentace a účast na kontrolních dnech

Spolupráce s kolegy ze souvisejících oborů

NABÍZÍME

Zaměstnání ve stabilní společnosti s rodinnou firemní kulturou

Přátelské kolegy se zkušenostmi, o které se rádi podělí

Perspektivní a stabilní práci, zajímavé projekty v rámci celé skupiny Valbek

Podporu seberozvoje a vzdělávání

Práce s novými technologiemi a programy

Služební mobil, telefonní tarif, notebook

Jazykové kurzy (AJ a NJ)

Spoustu firemních akcí – sportovních, degustačních i těch společensky prospěšných

Multisport kartu

25 dní dovolené

POŽADUJEME

VŠ stavební v oboru geotechniky, nebo SŠ se stavebním zaměřením s praxí min 3 roky

Znalost práce v produktech Autodesk (AutoCad)

Případně znalost práce v SW Plaxis, Midas, GEO 5, IDEA Statica – výhodou

Jazykové znalosti (AJ/NJ) – výhodou

Řidičský průkaz skupiny B – výhodou

Pozice je vhodná i pro absolventy

DALŠÍ POŽADAVKY

  • čeština (C1 - aktivně)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Firma: Grafton Recruitment s.r.o.

Telefon: (+420) 242 456 610

Kód: 2-5-407584-3

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele