Projektant dopravního značení

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dopravním značením (vodorovné, svislé a přechodné dopravní značení) a dopravními stavbami menšího rozsahu hledá vhodné kandidáty na pozici Projektant dopravního značení.

Hledáme projektanta dopravního značení, který má rád svoji práci a kterému bude záležet na kvalitě a dodržování dohodnutých úkolů a termínů. Je aktivní, nebojí se zvednout telefon, dokáže řešit věci sám/a a přijmout odpovědnost za svoje rozhodnutí.

Náplň práce:

  • Zpracování projektové dokumentace pro dopravně inženýrská opatření
  • Koordinační jednání s dotčenými orgány státní správy a investory
  • Podávání žádostí o povolení uzavírky na patřičné úřady
  • Zpracování pasportizace dopravního značení a návrhy jeho zlepšení
  • Vyřízení stanovení pro trvalé dopravní značení
  • Konzultační a kooperační činnost při realizaci zpracovaných projektů

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání nebo VŠ
  • Orientaci v technické dokumentace
  • Zkušenost s Autocadem
  • Zkušenosti s projektováním dopravního značení výhodou
  • Praxi v oboru výhodou
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Práci na HPP se zajímavým mzdovým ohodnocením
  • Stravenky či příspěvek na stravování
  • Důraz na osobní rozvoj (vzdělávací kurzy, školení)
  • Kvartální odměny a roční odměny dle hospodářského výsledku
  • Práci na zajímavých a složitých projektech
  • Notebook, mobilní telefon
  • Firemní akce
  • Možnosti nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Doubravčice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kód: 2000361867

Místo práce: Doubravčice

Plat: 35000 - 65000 Kč/měsíc

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele