PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR (30 - 35.000 KČ)

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života. Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing. Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Je Vaše vzdělání zaměřené na oblast elektro? Baví Vás projektování? Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. a alespoň paragraf 6? Přemýšlíte o nové práci? Pak čtěte dál!

Největší prodejce CNG v České republice hledá posilu na pozici

PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • vyhotovení elektro výkresů v AutoCAD
  • elektro projektování čerpacích stanic
  • kompletace projektové dokumentace
  • administrativní zaštítění projektů

Nabízíme

  • možnost osobního i profesního růstu
  • férové finanční ohodnocení
  • dlouhodobé zaměstnání
  • prostor pro seberealizaci
  • lokalita: Praha - východ

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 1 rok praxe na pozici projektanta
  • dobrou znalost AutoCAD, Revit a obdobných programů
  • samostatnost
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb., alespoň paragraf 6

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Pavla Zítková

Telefon: +420 773737662

Kód: 27670

Místo práce: Praha, Středočeský kraj