PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB-ArchiCad

Pro našeho klienta, architektonickou projekční kancelář specializující se na novostavby a rekonstrukce komerčních i rezidenčních staveb, interiéry bytů a kanceláří. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Projektant pozemních staveb – Archicad

Náplň práce:

  • Práce na projektech všech fází od přípravy zakázky až po spoluúčast při realizaci
  • Práce na zajímavých projektech různých druhů – rodinné, bytové domy, nadstandartní vily, hotely, veřejné prostory a kancelářské budovy
  • Koordinace profesí a komunikace se specialisty
  • Komunikace s investory

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru stavebnictví nebo architektura
  • Praxe min. 1 rok
  • Znalost ArchiCadu
  • Znalosti stavebního procesu (DUR, DSP, DPS)
  • Zkušenosti s technickými výkresy
  • Smysl pro detail, technické myšlení
  • Dobrou komunikaci směrem k týmu

Nabízíme:

  • Práce na HPP/IČO
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Podíl na zisku ze zpracovaných zakázek každé 3 měsíce
  • Možnost částečného home officu
  • Firemní notebook
  • 4 týdny dovolené
  • Know-how v architektuře, stavařině a Archicadu
  • Samostatná práce na vlastním projektu
  • Příjemný, mladý kolektiv
  • Perfektní lokalita kanceláře – Praha 6 - Bubeneč, kousek od hospody na Urale a Stromovky

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy