Projektant/ka pozemních staveb Praha

Pracovní náplň:

S týmem odborníků spolupracovat při projektování pozemních staveb na významných infrastrukturních projektech (výpravní budovy, technologické objekty, střediska správy a údržby dálnic, parkovací domy, hasičské stanice a další).

Projektování od studií až po prováděcí dokumentaci vč. autorského dozoru při realizaci.

Požadujeme:

Máte min. SŠ (nebo VŠ) stavebního směru (obor dopravní pozemní stavby).

Počítače Vám nejsou cizí (umíte pracovat s CAD – MicroStation, Word, Excel).

Týmová spolupráce je pro vás stejně tak důležitá jako osobní úspěch.

Zodpovědnost a preciznost jsou Vaše silné vlastnosti.

Vystupujete profesionálně a pohodově.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Praxe v projektování pozemních staveb

Řidičské oprávnění skupiny B - výhodou

Autorizace vítána, není podmínkou

Nabízíme:

Výjimečné zaměstnání, naše tradice je zárukou stability a spolehlivosti, kterou si neseme po celá léta.

Atraktivní mzdové ohodnocení a širokou škálu skvělých benefitů.

Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých infrastrukturních staveb.

Oporu ve zkušeném týmu, který vám vždy pomůže.

Zázemí pro práci vybavené moderní výpočetní technikou.

Podporu osobního rozvoje pod vedením špiček v oboru, možnost profesního růstu či jazykového vzdělávání.

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Praha