PROJEKTANT STAVEB | 55.000 Kč

Již 24 let pro klienty vyhledáváme zaměstnance na pozice v managementu, obchodu, technické a administrativní pozice, specialisty různých oborů. Databáze ANEX a široká personální inzerce.

Pro architektonickou a projektovou společnost hledáme Projektanty staveb. Hledáme 3 projektanty, každého s rozdílným zaměřením - pro pozemní, dopravní a vodohospodářské stavby.

Náplň práce:

Zhotovování všech stupňů projektové dokumentace.

Očekáváme:

  • VŠ stavební
  • VÝHODOU autorizace v příslušném oboru
  • DOBROU ZNALOST:
  • ArchiCAD, AutoCAD - pozemní stavby
  • CIVIL 3D - dopravní stavby
  • AutoCAD, AutoCAD LT - vodohospodářské stavby
  • práci s MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • aktivní a zodpovědný přístup
  • přivítáme reference a foto

Nabízíme:

  • pracovní poměr
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • nástupní mzdu 45 - 55.000 Kč
  • vývoj mzdy, prémie dle výsledků
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené a stravenkový paušál
  • odborný růst a práci v menším příjemném týmu
  • práci na zajímavých projektech ve stabilní společnosti

Firma: ANEX personální agentura, Věra Pietrasová

Kontakt: Věra Pietrasová

Telefon: 608080078

Kód: 600

Místo práce: Ostrava