PROJEKTANT VZT STROPŮ

Pro našeho klienta, společnost, působící v české republice od rok 1997 a zabývající se poradenstvím, projektováním, servisem a montáží vzduchotechnických stropů hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Projektant VZT stropů

Náplň práce:

  • Navrhování VZT stropů v programu AutoCAD
  • Zakládání složek, tisk podkladů a výkresů, výpočet VDI a vytváření soupisek materiálu
  • Zajišťování realizace díla na stavbách vč. koordinace profesí (kontrolní dny před i v průběhu realizace díla, převzetí staveniště, předání hotového díla)
  • Realizace servisních prohlídek, zaškolování, poradenství pro klienty, koordinace a spolupráce s montážní skupinou.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření, TZB
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Orientace v normách, znalost čtení stavebních výkresů
  • Práce na PC – AutoCAD, MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič – výjezdy na stavby
  • Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem – komunikace s mateřskou firmou

Nabízíme:

  • Práce na HPP či IČO
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon + notebook
  • 13. + 14. plat
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dobrá dopravní dostupnost
  • Místo výkonu práce Praha 9

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy