Projektový asistent - pozemní stavby (M/Ž) - stabilita, benefity a prémie

Jsme skupina firem, která nabízí kompletní stavební služby od jednoduchých staveb po rozsáhlé projekty, včetně těžby a zpracování surovin i vývoje a výroby moderních stavebních materiálů.

Nabízíme

  • moderní a přátelské prostředí
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • možnost vzdělávání a kurzy NJ
  • firemní teambuilding
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvěk na penzijní připojištění
  • možný výběr varianty pracovní doby
  • stravenky
  • roční prémie
  • pracovní vybavení

Popis pozice

  • spolupráce s řízením a koordinací výroby
  • kontrola a vyhodnocení výrobních plánů
  • příprava podkladů, tvorba prognóz
  • komunikace s dodavateli, projektanty - projektová dokumentace

Požadujeme

  • orientace v technické a projektové dokumentaci
  • řidičský průkaz sk. B
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru

Požadované vzdělání

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Firma: JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kontakt: Petra Němcová

Telefon: 606048202

Kód: 2000341711

Místo práce: Plzeň, Starý Plzenec, Nýřany, Přeštice, Město Touškov, Třemošná, Dobřany

Poznámka: vhodné pro absolventy

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele