Projektový manažer /ka elektro s AJ Holice

Požadujeme:

  • VŠ - elektrotechnické
  • praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost AJ
  • výborné organizační a analytické schopnosti
  • efektivní komunikace a vedení týmu

Pracovní náplň:

  • řízení a koordinace projektů od počáteční fáze až po jejich dokončení
  • komunikace s klienty a zajišťování jejich požadavků
  • sestavení týmu a spolupráce s ním na realizaci projektů
  • monitorování a kontrola rozpočtu a časového plánu projektů
  • identifikace a řešení problémů vzniklých během realizace projektů

Nabídka:

  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • přátelské pracovní prostředí a profesionální tým
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • firemní benefity
  • flexibilní pracovní doba

Firma: FreeCon s.r.o.

Kontakt: Bc. Jiří Miča
53401 Holice v Čechách

Telefon: 731 488 853
731 488 853

Místo práce: Holice