Projektový manažer - Farrao s.r.o.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplň práce:- kompletní vedení realizací, vedení týmu montérů- zpracování cenových nabídek- přehled o hospodaření na zakázkách

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:- zajímavou a různorodou práci- platové ohodnocení 55 000,- - 66 000,-- příjemné pracovní prostředí- nástup možný dle dohody- benefity: auto, PC, mobil, stravenky

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním: středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru: Technik

Jazykové znalosti: Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti: Exel,Word a Auto CAD - Pokročilý

Řidičský průkaz: B

Praxe na pozici/v oblasti: stavební technik

Počet let praxe: 2

Osobnostní předpoklady a dovednosti: Loajální, flexibilní, přátelský, vstřícný, asertivní.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti:

Stavební společnost FARRAO s.r.o. byla založena dne 7. května 1992. Hlavní náplní je suchá interiérová technologie, sádrokartonové konstrukce, dodávka a montáž zavěšených podhledů.

Firma: FARRAO, s.r.o.

Kontakt: Květa TOMANOVÁ
Pod Lázní 720/13
140 00 Praha 4 - Nusle

Telefon: 731839259

Místo práce: Praha 4