Projektový manažer - výstavba mrazírenských velkoskladů v rámci Evropy

Otevřete s námi dveře příležitostem na současném trhu práce. Již více než 30 let pomáháme lidem najít jejich vysněnou práci a společnostem zaměstnance, které potřebují.

Našim klientem je silná nadnárodní skupina podnikající v oboru potravinářství. Hledáme pro ni šikovného projekt manažera na výstavbu nových skladových prostor v rámci EU.

Naše nabídka:

  • Práce ve stabilní a prespektivní společnosti
  • Vysoké finanční ohodnocení - fixní plat + manažerský bonus (jedná se o HPP)
  • Služební automobil i k soukromému užívání
  • Práce formou home office
  • Velice přátelská firemní kultura
  • Široké spektrum benefitů

Váš profil:

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Zkušenosti z výstavbou potravinářských skladů
  • Plynulá znalost anglického jazyka
  • Ochota cestovat po Evropě
Vaše náplň práce:
  • Řízení a koordinace projektů výstavby chladírenských a mrazírenských velkoskladů v rámci Evropy
  • Tvorba a správa rozpočtu, kontrola nákladů, výběr správných technických postupů
  • Plánování kapacit lidí a výroby, dohled nad projektem po technologické stránce
  • Vedení a koordinace projektového týmu, kontrola realizace projektů

Trenkwalder a.s.

Anna Vanová

Ovocný Trh 573/12 Praha 1 11000

Mobil: +420724566031

Email: a.vanova@trenkwalder.com

Firma: Trenkwalder a.s.

Telefon: +420 724 902 405

Kód: a0tbI000006Ah57QAC

Místo práce: Praha

Reagovat na tuto pozici   na webu zaměstnavatele