PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za více jak 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR. V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení výše uvedené pozice.

Pracovní pozice je součástí provozně technického úseku nemocnice.

Náplň práce:

  • Provádí opravy na elektroinstalacích (výměny LED zdrojů, vypínačů, zásuvek, ventilátorů, svítidel, lampiček, jistících prvků)
  • Opravuje podle možností varné konvice, vysavače, stolní ventilátory
  • Zhotovuje nové prodlužovací kabely, provádí evidenci materiálu
  • Zhotovuje nové elektroinstalace, upravuje elektrické rozvaděče
  • Opravuje veřejné osvětlení areálu
  • Zhotovuje přívody pro veřejné akce pořádané v areálu PNB

Požadavky:

  • Vyučen v oboru
  • Platná vyhláška NV 194/2022 Sb ( bývalá vyhl. 50 )
  • Praxe v oboru min. 2 roky, samostatnost, flexibilita
  • Řidičské oprávnění skupiny „B“
  • Zdravotní způsobilost k práci ve výškách
  • Trestní bezúhonnost
  • Výhodou je bydliště v blízkosti nemocnice (Bohnice, Kobylisy, Čimice)

Na co se můžete těšit:

  • Zázemí silného státního zdravotnického zařízení
  • Motivující finanční ohodnocení na základě předchozí praxe a zaměstnanecké výhody
  • Práci na celý nebo i částečný pracovní úvazek
  • Proplácení přesčasové práce je samozřejmostí, pokud se zaměstnanec nedohodne na náhradním volnu
  • Férový přístup a přátelské pracovní prostředí
  • Příležitost pro samostatnou tvůrčí práci
  • Profesní vzdělávání

Celá škála zaměstnaneckých benefitů

  • 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zajištění osobních záležitostí
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Stravenky ve výši 120 Kč za odpracovaný den
  • MultiSport Karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace ve vlastním zařízení (Jizerské hory)
  • Možnost sportovního vyžití v areálu
  • Možnost ubytování v ubytovně, po zapracování možnost získání služebního bytu

Předpokládaná doba nástupu: nejlépe ihned

Firma: Psychiatrická nemocnice Bohnice

Kontakt: Mgr. Daniel MACHOCKÝ
Ústavní 91/7
181 02 Praha 8 - Bohnice

Telefon: 284016131

Místo práce: Praha 8