Provozní montér vodovodů Žatec

Nabízíme

  • Pracovní místo provozního montéra,
  • smlouvu v prvním roce na dobu určitou,
  • nástupní mzdu 30 100 Kč měsíčně, po zapracování navýšení dle interního mzdového předpisu,
  • měsíční prémie 5 % při hodnocení stanovených ukazatelů pro pracovní pozici,
  • jistotu zaměstnání ve stabilní a silné společnosti,
  • důsledné dodržování pracovněprávních předpisůa kolektivní smlouvy,
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Benefity

  • Příspěvek na stravování / stravenková karta
  •  5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů zdravotního volna za rok,
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění až 1 100 Kč měsíčně,
  • telemedicína poskytovaná i pro rodinu,
  • rekreace v podnikových zařízeních,
  • letní tábor pro děti zaměstnanců,
  • zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinu,
  • 13. a 14. mzda a možnost odměn.

Co vás čeká

  • Odstraňování havárií na vodovodní síti,
  • provádění a řízení provozních, montážnícha údržbářských prací na vodovodních sítích a vodohospodářských objektech,
  • vykonávání pracovní pohotovosti dle stanoveného harmonogramu.

Požadujeme

  • SOU s výučním listem (nejlépe v oboru instalatér, potrubář a v jiném technicky zaměřeném oboru),
  • řidičský průkaz skupiny C a profesní průkaz,
  • praktické myšlení,
  • samostatnost,
  • zručnost, preciznost a přesnost,
  • fyzickou zdatnost.

Výhodou pro vás bude

  • zkušenost s montážními pracemi v terénu,
  • bydliště Žatec a okolí,
  • práce na PC na uživatelské úrovni.

Firma: Severočeská servisní a.s.

Kontakt: Bc. Rumjana LINHARTOVÁ
Přítkovská 1689/14
415 01 Teplice

Telefon: 724681680

Místo práce: Žatec